Go to Top

Cold-Mix Damla

COLD-MIX_BANNER

‘Yakanızda, Yastığınızda, Yanı başınızda…’

- Coldmix inhaler Damla doğal bileşenleriyle üst solunum yolu enfeksiyonların da sıklıkla karşılaşılan burun akıntısı ve tıkanıklığının giderilmesinde iyileşme sürecinin kısaltılmasına ve tedaviye ek olabilecek antibiyotiğe ihtiyacın azalmasına yardımcı olup yüksek anti-viral etki sağlar.Aile Boyu Doğal Koruma Bebeklerde, çocuklarda ve tüm ailede burun tıkanıklığı tedavisinde coldmix damla hep yanınızda!

-Coldmix inhaler damla, grip ve soğuk algınlığı, farenjit, sinüzit, bademcik iltihabı, orta kulak iltihabı gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarından korunmada ve bu hastalıkların tedavisinde virüsün oksijen metabolizmasını yıkarak anti-viral etkinlik sağlar.
yastik

Bebeklerde ve çocuklarda burun tıkanıklığı, solunum yolu enfeksiyonlarında karşılaşılan en önemli sorunlardan bir tanesidir.

Coldmix Damla;

  • Burun tıkanıklığını giderir ve burun kanallarını açar.
  • Bakteri ve virüslere karşı korur.
  • Antiviral, antibakteriyel ve burun açıcı etki gösterir.

Yakanızda, Yastığınızda, Yanı başınızda…

İçindekiler: Okaliptöl ve Kamfen içerir. «Alkol, Mentol ve Reçine içermez.»

Uygulama alanları: Burun tıkanıklıklarının giderilmesine yardımcı olur, rahat nefes alınmasına destek sağlar. Gün boyu etkilidir.

Kullanım Şekli: Soğuk algınlığı, grip ve nezle başlangıcında; istenilen sonucu elde etmek için 3-7 gün süresince günde 3 defa 2-3 damla giysilerin yaka ve omuz bölgelerine sürülerek uygulanır. Cold-Mix inhaler damlanın 3-4 saat aralıklarla kullanılması önerilir.

Kullanım yeri: Başka bir şekilde önerilmediği sürece giysilerin (solunum organlarına yakın) Günlük giysilerin yaka, omuz bölgesine ve geceleri pijama veya yastığa damlatılarak kullanılır. Genel ortam kullanımlarında (araç içinde, ev ve ofis ortamlarında) pamuğa damlatıp ortamın havasına karışmasıyla önleyici/koruyucu etki sağlanabilir. Soğuk Buhar makinelerinde 2 damla kullanımı uygundur. Sıcak su küveti uygulamasında 10 damla kullanımı uygundur. Sauna için, taşa dökeceğiniz su içine 5 damla kullanımı uygundur.

Dikkat edilmesi gerekenler:

• Boğmaca ve Bronşiyal astım atakları sırasında kullanılmamalıdır.

•Yüze, burun veya cilde sürülmemelidir.

Uyarılar:

•İçilmez, masaj yağı olarak kullanılmaz, İlaç değildir.

•Aşırı kullanımda burun tahrişine neden olabilir.

•Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve 20°C altında ışık almayan ortamlarda saklayınız.

•Sık sık kullanımda veya doz aşımında ürünün kullanıldığı giysi vb. eşyaları soluma ortamından uzaklaştırınız.

•Beklenmeyen etki görüldüğünde hekiminize başvurunuz