Go to Top

Hakkımızda

Ena Farma, 

Türkiye’de olmayan Bitkisel içerikli ürünleri getirmek ve Türk tıbbının hizmetine sunmak amacıyla 2008 yılında kurulan Firmamız, Türkiye’de üretimi olmayan Bitkisel hammadde içerikli ürünlerin ithalatı ve üretimi ile işe başlamış, daha sonra yine piyasanın ihtiyacı doğrultusunda pediatri, KBB, Dermatoloji ve dahiliye alanındaki ürünlerle sektörde faaliyetine devam etmiştir. Sağlıklılık halinin korunması ve tedavide yaşam kalitesini yüksek tutarak, ilaçlarını tavsiye eden doktorları ve hastaları memnun etmeyi ilke edinmiştir.

Ürünlerimiz,

Ürünlerimiz ile tedavi alacak hastaların bitkilerle tedavi konusunda uzman ellere güven duymasını sağlayacak bilgi ve deneyime sahip Ena Farma Ekibi; işbirliğinde bulunduğumuz Eczacılık fakülteleri/Farmakognozi bölümleri akademisyenleri ve uluslararası kabul görmüş tedavi ajanlarını üreten hammadde üreticileri ile birlikte spesifik ürünler üretmeyi başarmış, kuruluşunun ilk yıllarından bu yana önemli yeniliklere öncülük ederek, nitelikli ürünleri Türk tıbbının kullanımına kazandırmıştır.

Faaliyetler,

Tüm ticari faaliyetlerimizde, Eczacılık sektörü içinde çalışma disiplinimizde var olan bütün sosyal, kültürel ve etik değerleri sahipleniyor, ulusal ve uluslararası tüm kurallara uygun çalışmalar yapıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi, çevreye zarar vermeyecek ve onu gelecek kuşaklara taşıyabilmek için gerekli özeni en üst düzeyde gösterecek şekilde planlıyoruz.

  • Enafarma Vizyon

  • Enafarma Misyon

  • Amacımız

  • Hedefimiz

  • Nasıl Üretiyoruz

FARKLI COĞRAFYALARDA ÖNLEYİCİ VE TAMAMLAYICI TIP ALANINDA İYİ ÜRETİM UYGULAMALARI İLE İNOVATİF ÜRÜNLER GELİŞTİRİP, PAZARLAYARAK SEKTÖRE YÖN VEREN PAZAR LİDERİ OLMAK

ŞİMDİ VE GELECEKTE İNSAN SAĞLIĞINI DOĞAL HAMMADDELERLE KORUYUCU VE TEDAVİ EDİCİ HER TÜRLÜ ÜRÜN VE İÇERİĞİ GELİŞTİRMEK, ÜRETMEK, BİLİNİRLİĞİNİ VE YAYGIN KULLANIMINI SAĞLAMAK

Ena Farma Ekibi olarak,

Geleceğimizin mirasçıları olan çocuklarımıza ve ailelerine güvenle kullanabilecekleri yüksek standardizasyonda ürünler üretip sunmak.

Bilimsel araştırma ve geliştirmeler ışığında Türkiye’de Tamamlayıcı tıp alanında öncü ve spesifik ürün gruplarında lider olmak.

Politikamız kapsamında güncel tecrübelerimizi ve birikimlerimizi geleceği en uygun şekilde kurgulayarak gelişimimizi sürdürülebilir kılarken, yurtdışındaki pazarlara da açılarak hedeflerimizi katlayarak büyütmekteyiz. 3 Avrupa, 3 Türki Cumhuriyetleri, 4 Ortadoğu ülkesine, ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Üretimlerimizi; bitkisel hammaddelerde aranması gereken tüm koşullara uygun kalitedeki hammaddelerle, minimum yan etki profillerine -uyumu yüksek yardımcı malzemelerle, (renk, koku ve tad değiştiriciler kullanmadan) GMP(iyi üretim şartları), ISO 9001 ve ISO 13485 gibi üretim kurallarına uygun olarak ürettirmekteyiz.

Sadece Eczaneler için Eczane Kalitesinde ürünler üretiyoruz…