Go to Top

Ena Farma İle “Sağlıklı Yarınlar”

  • Ena Farma “Sağlıklı Yarınlar” için blogger anneler ve anne adayları ile buluştu.
  • Ena Farma Genel Koordinatörü Meryem Özselanik katılımcılara, girişimcilik hikayesini ve Fitoterapi hakkındaki bilgi ve tecrübelerini aktardı.
  • Ena Farma Ürün Müdürü İlknur Demiray, Ena Farma ürünleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Ena Farma “Sağlıklı Yarınlar” konulu brunch etkinliğini 27 Şubat 2016 Cumartesi günü Hidiv Kasrında gerçekleştirdi. Türkiye’nin önde gelen blogger annelerinin ve anne adaylarının katıldığı organizasyonda Fitoterapi ve Ena Farma ürün portföyü tanıtıldı.

Keyifli başlayan kahvaltının ardından, Ena Farma Genel Koordinatörü Meryem Özselanik, girişimcilik ruhunu, Fitoterapi ve “doğru bildiğimiz yanlışları” detaylı olarak katılımcılar ile paylaştı.

Katılımcılar,  Ena Farma Ürün Müdürü İlknur Demiray’ın sunumu ile Ena Farma ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip oldu. Blogger annelerin çocukları da etkinlikte birçok aktivite ile keyifli zaman geçirdi.

Fitoterapi’nin öneminin ve gelecek yıllardaki konumunun detaylı olarak anlatıldığı etkinlikte, tüm katılımcılar hem keyifli bir gün geçirdi hem de bitkisel ürünlerle ilgili birçok yeni bilgi edinmiş oldular.

27.02.2016 Cumartesi

IMG_0541 IMG_0593 IMG_0596 IMG_0608 IMG_0618

 

 

 

 

comments (1)

  • fatma doğan 1 Mart 2016 - 14:01 Reply

    Çok verimli geçen,bilmediğimiz yada doğru olduğuna inandığımız yanlış şeylerin de farkına varmış olduk.Teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>