Go to Top

Eczacılar “Eczanemi Yönetiyorum” Eğitimi İle Bilgilendiler

“Eczanemi Yönetiyorum” Özlük Dosyası Temel Eğitimi, Ena Farma sponsorluğunda 8 Mart 2016 Salı günü Ağaoğlu My City Otel Ümraniye’ de gerçekleşti.
Pharmasia ekibinden 35 değerli eczacının katıldığı eğitimde; Eczane yönetim danışmanı Güzide Zehra Dişli Yazar; eczane yönetimi ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. “Özlük Dosyası Temel Eğitimi” ile birçok yeni bilgi edinen değerli eczacılarımız, eczane yönetimindeki önemli detaylar hakkında bilgi sahibi oldular.
Ena Farma Genel Koordinatörü Meryem Özselanik’in  Fitoterapi ve Ena Farma hakkında bilgiler verdiği etkinlikte, katılımcılar Ena Farma Ürün Müdürü İlknur Demiray’ın sunumu ile  Ena Farma ürün portföyünü tanıdılar.
8 Mart Dünya Kadınlar gününe denk gelen eğitimde Ena Farma ekibi, eğitime katılan tüm kadınlara karanfil dağıtıp “Sevgi ve Saygı” dolu yarınlar dilediler.

BİR YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>